Fascynująca książka Praktyczki MA-URI®

20/11/2014

 

 

Podobno każdy Praktyk MA-URI ma swoją specjalizację, która odsłania mu się z czasem. Dzisiaj polecamy książkę Justyny Rychlewskiej-Suska - Praktyczki MA-URI, która w swojej wieloletniej praktyce często spotykała kobiety pragnące macierzyństwa. Książka jest do nabycia w naszych gabinetach

 


„Utrata drugiej ciąży zatrzęsła całkowicie moimi życiowymi posadami, marzeniami, poczuciem stałości czegokolwiek oraz pewności wpływu, jaki mogę mieć na moje doświadczenie, ciało i życie. (…) Przez dwa lata permanentnej żałoby miałam sny, że leżę w ziemi, która rozkłada mnie na miliardy cząsteczek. Rozpuściłam się jak poczwarka w kokonie” – pisze autorka o swoim stanie po drugim poronieniu. Jednocześnie w tym czasie do jej gabinetu przychodzą kobiety, które od lat usilnie i bezowocnie starają się o dziecko. „Wyglądało to, jakbym robiła specjalizację: Świadome poczęcie i utrzymanie ciąży” Sesje ma-uri pomogły wielu jej klientkom w uzdrowieniu. Co jakiś czas docierały do niej informacje od nich o narodzinach upragnionych dzieci. Po dwóch kolejnych latach terapeutka sama staje się szczęśliwą mamą.

W swojej książce „MA-URI. Dar życia i moc kreacji” opowiada o sobie i swoich klientkach po to, by pokazać jak wiele czynników ma wpływ na możliwość powołania życia. Historia naszych przodków, wewnętrzne przekonania, nasza duchowość, emocje, relacje z najbliższymi, kontakt z naturą, dieta, równowaga pomiędzy pracą a odpoczynkiem – każdy z tych aspektów domaga się naszej uwagi i uzdrowienia. Nie znajdziemy w tej książce gotowych recept, tylko zachętę do własnych poszukiwań. Inspiracją do nich może być starożytna wiedza o zasadach MA-URI. Ważnym narzędziem w tej metodzie jest praca z ciałem, w której z pełnym otwarciem i zaufaniem słuchamy wszystkich informacji, impulsów, sugestii i potrzeb płynących z niego. W naszym świecie to nie lada wyzwanie. Z różnych powodów, kulturowych i religijnych, jesteśmy często od ciała bardzo oddzieleni albo traktujemy je jako instrument do spełniania zadań wymyślonych przez nasz umysł. Dlatego dobrze jest zadbać o to, aby w tej podróży mieć mądrego przewodnika, który pomoże nam przekroczyć progi i bariery lęku, starych wzorców i przekonań, że nie jesteśmy zdolni do kreowania własnego życia.

Książka Rychlewskiej-Suski przyda się nie tylko kobietom pragnącym urodzić dziecko. Może być wsparciem dla ludzi, którzy marzą o tym, aby swoje życie potraktować twórczo, którzy szukają sposobów, aby w sobie samych znaleźć odpowiedzi na najistotniejsze dla nich pytania.
(źródło: http://zwierciadlo.pl/2012/psychologia/bede-mama/o-swiadomym-poczeciu-i-tworzeniu-zycia/attachment/mauri-dar-zycia-i-moc-kreacji_)

 

 

 

 

Please reload

Najwazniejsze aktualności

TRENING MA-URI KRAKÓW

9/10/2016

1/2
Please reload

Ostatnie wpisy
Please reload

MA-URI® Kraków © 2014